Artikel 26 van 71

Dutch First Class Smooth Velvet behang Velvet Brushstroke SM622301

EAN: 8800256705269
€ 74,50

Dutch First Class Smooth Velvet behang

Afmeting53 cm breed x 10 m lang
Patroon53 cm
Kleur(en)Beige
MateriaalVliesbehang
AanbrengenLijm op de muur
ArtikelnummerSM622301
Levertijd2-3 werkdagen

 

 

Dutch First Class Smooth Velvet Brushstroke SM622301

Brushstroke SM622301 uit de Smooth Velvet-collectie van Dutch First Class is gemaakt voor wie van kunst aan de muur houdt. Abstracte penseelstreken in zacht zandbeige liggen in twee verticale banen over een warme grijsbeige ondergrond met een fijne linnenstructuur. Subtiele, glanzende lijnen in de streken geven het dessin diepte en een handgemaakt karakter. Het resultaat is een artistieke, ingetogen wand die stijl en luxe uitstraalt.

Waarom je dit wilt

  • Abstracte penseelstreken met een fijne linnenstructuur voor een artistieke, gelaagde wandbeleving
  • Zacht zandbeige op grijsbeige, een ton-sur-ton combinatie die past bij naturel, linnen, travertin en licht hout
  • Perfect als statement achter de bank of het bed, in een eetkamer of hotelinterieur
  • Zeer goed lichtecht, zodat de kleuren ook in een lichte ruimte mooi blijven
  • Vliesbehang, 53 cm × 10 m, afwasbaar en eenvoudig in onderhoud

Bekijk Brushstroke in onze showroom

Foto’s doen dit behang geen recht. Bezoek onze winkel regio Rotterdam en bekijk het dessin in het collectieboek. Zo ervaar je zelf hoe de penseelstreken en de zachte beigetinten tot leven komen. Onze specialisten adviseren je persoonlijk, van dessinkeuze tot het aanbrengen.

Veelgestelde vragen over Brushstroke (FAQ)

Moet ik rekening houden met patroonaansluiting?

Ja, dit dessin heeft een recht patroon met een rapport van 53 cm. Houd bij het berekenen van het aantal rollen rekening met wat extra snijverlies.

Hoe breng ik dit behang aan?

Dit is vliesbehang. Het krimpt en rekt niet tijdens het aanbrengen, waardoor de banen netjes op elkaar aansluiten. Raadpleeg voor de juiste lijm- en verwerkingsmethode het etiket op de rol.

Is dit behang afwasbaar?

Ja, lichte vlekken en vuil verwijder je eenvoudig met een vochtige spons.

Kan ik Brushstroke bekijken voor aankoop?

Absoluut. Dit behang is te bekijken in het collectieboek in onze winkel regio Rotterdam. Onze specialisten adviseren je graag persoonlijk.

Overzicht
© 2007 - 2026 www.behangwereld.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen