Artikel 3605 van 3625

Hookedonwalls Livingstone behang Maze 53740

EAN: 53740
€ 249,00

Hookedonwalls Livingstone behang 

Afmeting70 cm breed x 10 m lang
Patroon64 cm 
Kleur(en)Bruin. beige
MateriaalVinyl op vliesbehang
AanbrengenLijm op de muur
Artikelnummer53740
Levertijd2-4 werkdagen

 

Hookedonwalls Livingstone Maze 53740

Maze 53740 uit de Livingstone-collectie van Hookedonwalls brengt kunstzinnig karakter en warmte in je interieur. Abstracte, blokvormige figuren grijpen als een doolhof in elkaar en vormen een levendig grafisch patroon. De zandbeige vormen op een warme bruine ondergrond hebben een fijne craquelé-structuur, als verweerd steen of oud schilderwerk. Gedurfd, ambachtelijk en tijdloos: Maze maakt van elke wand een statement met een verhaal.

Waarom je dit wilt

  • Grafisch doolhofmotief met abstracte vormen voor een kunstzinnige, eigentijdse uitstraling
  • Zandbeige op een warme bruine ondergrond, mooi te combineren met eikenhout, zwart staal, linnen en keramiek
  • Fijne craquelé-structuur geeft het dessin een verweerde, ambachtelijke diepte
  • Ideaal als blikvanger in de eetkamer, woonkamer, werkruimte of hal
  • Vliesbehang, 70 cm breed, snel en eenvoudig aan te brengen doordat je de muur inlijmt

Bekijk Maze in onze showroom

Foto’s doen dit behang geen recht. Bezoek onze winkel regio Rotterdam en bekijk de Livingstone-collectie in het collectieboek. Zie zelf hoe het grafische patroon en de craquelé-structuur samen een wand vol karakter vormen. Onze specialisten adviseren je persoonlijk, van dessinkeuze tot het aanbrengen.

Veelgestelde vragen over Maze (FAQ)

Moet ik rekening houden met patroonaansluiting?

Ja, Maze heeft een recht rapport van 64 cm. De banen sluiten op dezelfde hoogte op elkaar aan, zodat het doolhofmotief één doorlopend geheel vormt.

Hoe breng ik dit behang aan?

Maze is vliesbehang. Je lijmt de muur in en brengt de droge banen direct aan, zonder behangtafel. Het behang is volledig droog verwijderbaar, dus later vervangen gaat snel en zonder schade aan de muur.

Is Maze afwasbaar?

Ja, Maze is afwasbaar. Lichte vlekken en vuil verwijder je voorzichtig met een vochtige spons. Het behang is bovendien goed lichtbestendig, zodat de kleuren lang mooi blijven.

Kan ik Maze bekijken voor aankoop?

Ja. Maze is te bekijken in het collectieboek in onze winkel regio Rotterdam. Onze specialisten adviseren je graag persoonlijk.

Overzicht
© 2007 - 2026 www.behangwereld.nl | sitemap | rss | bestelling herroepen