Arte Les Tapisseries behang Ornement Ochre 97890
EAN: 97890Arte Décors & Panoramiques Les Tapisseries Ornement behang
| Afmeting | 105 cm breed x 1 m lang |
| Patroon | 175 cm |
| Materiaal | Textielmuurbekleding op vlies |
| Aanbrengen | Lijm op de muur |
| Artikelnummer | 97890 |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Let op: de wandbekleding wordt verkocht per strekkende meter. U ontvangt de door u aantal aangeschafte meters op een rol die u zelf in banen kunt afsnijden. Het product wordt niet door ons retour genomen omdat het product speciaal voor u op maat gemaakt wordt. U kunt het product bij ons in de showroom komen bekijken of per mail een staal aanvragen. 
Arte Décors & Panoramiques Les Tapisseries Ornement Ochre 97890
Ornement Ochre 97890 uit de collectie Les Tapisseries van Arte is een interpretatie van een achttiende-eeuws wandtapijt met uitzonderlijk borduurwerk. Repeterende panelen met sierlijke bloemboeketten en bladranken vormen samen een verfijnd, geordend patroon dat de rijkdom van klassiek borduurwerk naar de muur brengt. Het kleurenpalet in okergeel en zandbeige, doorschoten met dieprood, olijfgroen en petrolblauw, geeft het dessin een warme, ambachtelijke diepte.
Het motief is uitgevoerd op een ultrazacht velours, waardoor de fijne structuur voelbaar is en het borduurpatroon een tactiele, luxueuze uitstraling krijgt. Het dessin is vervaardigd als textielmuurbekleding op vlies.
Waarom je dit wilt
- Interpretatie van een achttiende-eeuws wandtapijt met uitzonderlijk borduurwerk
- Uitgevoerd op ultrazacht velours voor een tactiele, luxueuze uitstraling
- Repeterend patroon met bloemboeketten en bladranken in okergeel, dieprood en petrolblauw
- Textielmuurbekleding op vlies, per strekkende meter verkrijgbaar
- Ideaal als statement in woonkamer, eetkamer of hospitality-omgeving waar je een verfijnd, verhalend accent wilt
Bekijk Ornement Ochre live in onze showroom
Bezoek onze showroom in de regio Rotterdam en ervaar zelf hoe het okergeel en de luxueuze textielstructuur samen een verfijnde, sfeervolle wand creëren. Onze specialisten adviseren je graag over het juiste aantal strekkende meters. Gebruik ook onze gratis stalenservice om het materiaal vooraf in eigen omgeving te beoordelen.
FAQ: veelgestelde vragen over Ornement Ochre
Is dit dessin geschikt als accentwand?
Zeker. Het repeterende borduurpatroon in okergeel maakt van een enkele wand een verfijnd middelpunt. Combineer met effen wanden in een aardetint voor een rustige, gebalanceerde ruimte.
Waar combineer ik dit dessin mee?
Het okergeel combineert goed met donker hout, geborsteld messing en fluwelen of linnen textielen. Denk aan een olijfgroen of petrolblauw accent voor een klassiek, verfijnd interieur.
Is dit materiaal geschikt voor dagelijks gebruik?
Ja, de textielmuurbekleding op vlies is stabiel en duurzaam. Voor een lange levensduur raden wij aan direct contact met vocht en intensieve wrijving te vermijden.




