Masureel Erosion behang Lux Desert FOL902
EAN: FOL902Masureel Erosion behang
| Afmeting | 70 cm breed x 10 m lang |
| Patroon | 0 cm | aanzetvrij |
| Kleur(en) | Taupe |
| Materiaal | Vliesbehang |
| Aanbrengen | Lijm op de muur |
| Artikelnummer | ERO101 |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
Masureel Erosion Lux Desert FOL902
Lux Desert FOL902 uit de Erosion-collectie van Masureel brengt de warmte van een woestijnlandschap naar je muur. De kleur is een warm taupe, aards en neutraal tegelijk. De fijne textiellook geeft de muur leven en diepte zonder op te vallen. Een veelzijdige basis die elke ruimte warmte en rust geeft.
Waarom je dit wilt
- Warm taupe, aards, neutraal en combineerbaar met vrijwel elk interieur
- Fijne textiellook geeft visuele diepte zonder patroon
- Vliesbehang, 70 cm breed, 10,05 m lang
- Vrije aanzet en stortpatroon, eenvoudig te verwerken zonder patroonverlies
- Afwasbaar en onderhoudsvriendelijk voor dagelijks gebruik
- Ideaal als complete wandbekleding in woonkamer, slaapkamer, eetkamer of hospitality-interieur
Bekijk Lux Desert in onze showroom
Foto's doen dit behang geen recht. Bezoek onze winkel regio Rotterdam en ervaar zelf hoe de textiellook en het warme taupe in het licht tot leven komen. Onze specialisten staan klaar met persoonlijk advies van kleurkeuze tot plaatsing. Gratis staalservice beschikbaar.
Veelgestelde vragen over Lux Desert (FAQ)
Is Lux Desert vliesbehang?
Ja, FOL902 is vliesbehang. Je lijmt de muur, niet de baan. Dat maakt het eenvoudig aan te brengen en moeiteloos te verwijderen zonder beschadiging.
Kan ik eerst een staal aanvragen?
Ja, gratis staalservice is beschikbaar. Zo zie je thuis hoe de fijne textiellook en het warme taupe in jouw eigen licht en interieur tot leven komen.
Kan ik Lux Desert bekijken voor aankoop?
Absoluut. Dit behang is te bezichtigen in onze winkel regio Rotterdam. Onze specialisten adviseren je graag persoonlijk.




